Naša spoločnosť disponuje stabilným a skúseným tímom architektov a konzultantov s dlhoročnými skúsenosťami s návrhom veľkých a stredných systémov v oblastiach bezpečnosti, ERP, CRM, štátnej správy, embeded systémov, ako aj aplikovaného výskumu. Vieme Vám pomôcť v projektoch s modelovaním, generovaním a dokumentovaním v jazykoch ako UML, BPMN. Našou špecializáciou je modelovanie v ARCHIMATE, kde náš tím pozostáva z 3x TOGAF certifikovaných architektov a 4x Archimate 2.1 certifikovaných konzultantov.

ECM

ECM

Aplikácie založené na spracovaní dokumentov sú čoraz viac žiadané a bežne zaraďované a integrované do enterprise riešení vedľa ERP, či CRM systémov. Našou špecializáciou sú systémy postavené na technológiách Sharepoint, IBM Filenet ale aj opensourcové Alfresco ECM.

Inteligentná digitalizácia

Inteligentná digitalizácia

ensentia je autorizovaným partnerom americkej firmy Ephesoft, ktorej inteligentné riešenie digitalizácie dokumentov ponúkame v lokalizovanej verzii aj pre slovenský trh. Zámerne ho nezaraďujeme do kategórie skenovacích softvérov, pretože za prijateľnú cenu ponúka omnoho viac.

Potrebujete poradiť?